Könyvelő - adminisztrátor

A diszkrét félvezetőktől a passzív alkatrészekig; a legkisebb diódától a legerősebb kondenzátorig a Vishay termékválasztéka az az alap, amely mindenki számára életre kelti a modern technológiát. Ezt hívjuk a technológia DNS-ének. ™

Főbb feladatok, munkák:

Adminisztrátori teendők ellátása: • postázás • bejövő levelek iktatása, szétosztása • beérkező céges telefonhívások kezelése • üzleti utazások, érkező vendégek, reprezentáció intézése Bejövő szállítói számlák könyvelése Vevő számlák készítése (továbbszámlázások) Szállítói törzsek karbantartása Időbeli elhatárolások könyvelése Vegyes könyvelések Intercompany fizetések kivezetése Banki átvezetési számlák könyvelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Könyvelő végzettség • SAP-felhasználói gyakorlat • Angol nyelvismeret • Legalább 3 év releváns tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Mérlegképes könyvelő Multinacionális termelő cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés Béren kívüli juttatások Önálló, felelősségteljes munka

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال